Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2012 № 992 затверджено Вимоги до світлодіодних світлотехнічних пристроїв та електричних ламп, які використовуються в мережах змінного струму з метою освітлення.
Вимоги встановлюють параметри зазначених пристроїв та ламп щодо мінімально допустимих значень їх світловидатності (світлової ефективності), індексу кольоропередачі, корельовано колірної температури, коефіцієнта потужності, коефіцієнта корисної дії допоміжних електронних пристроїв.
Установлено, що затверджені цією постановою вимоги обов’язкові для використання під час розроблення технічних регламентів, галузевих норм, стандартів та інших нормативних документів і рекомендуються для використання замовниками під час підготовки документації конкурсних торгів у разі закупівлі світлодіодних світлотехнічних пристроїв за державні кошти.
Постанова набрала чинності 01.01.2013
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
Хто такі «молодий працівник», «молодий спеціаліст» та «молодий громадянин»? Як працевлаштувати їх правильно та без ризиків? Які особливі вимоги до охорони праці молодих співробітників? Відповіді – у статті.