Нова редакція Технічного регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 № 1149» від 29.08.2012 № 810 викладено у новій редакції Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2009 № 1149» від 29.08.2012 № 810 викладено у новій редакції Технічний регламент безпеки низьковольтного електричного обладнання, затверджений постановою КМУ від 29.10.2009 № 1149.

Так, низьковольтне електричне обладнання — це будь-яке обладнання, призначене для використання при номінальній напрузі від 50 до 1000 В змінного струму та від 75 до 1500 В постійного струму, крім такого обладнання та явищ: низьковольтне електричне обладнання, призначене для експлуатації у вибухонебезпечному середовищі; електрообладнання рентгенологічного та медичного призначення; електричні частини до вантажних та пасажирських ліфтів; лічильники електроенергії; штепсельні вилки та розетки для побутового використання; контролери електричних огорож; радіоелектричні завади; спеціалізоване електрообладнання, призначене для використання на морському, річковому, повітряному транспорті та рухомому складі залізничного транспорту, яке відповідає вимогам щодо безпечності, встановленим міжнародними організаціями, членом яких є Україна.

Постанова набрала чинності 11.03.2013

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21286

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14323

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
625

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді