Змінено Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.02.2013 № 150 внесено зміни до наказу МОЗ «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» від 23.07.2002 № 280 (далі — наказ № 280).

Згідно зі змінами викладено у новій редакції Правила проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб. Так, медичні огляди проводять заклади охорони здоров’я, які мають ліцензію на медичну практику та акредитаційний сертифікат. Для проведення медогляду особа подає документ, що посвідчує особу, та фотокартку розміром 3×4 см.

Втратив чинність наказ МОЗ «Про затвердження форми первинного обліку № 1-ОМК та Інструкції щодо порядку її ведення» від 11.03.1998 № 66. Відповідно наказ № 280 доповнено такими формами первинної облікової документації та Інструкціями щодо їх заповнення:

  • № 1-ОМК «Особиста медична книжка»;
  • № 140-4/о «Журнал комісії медичного огляду осіб з визначенням спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я»;
  • № 140-5/о «Медична карта огляду осіб для визначення спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я».

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 23.04.2013 за № 662/23194, набрав чинності 31.05.2013

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21291

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14325

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
625

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді