Вводиться автоматичний залік штрафів за порушення Правил дорожнього руху

Міністерство внутрішніх справ України затвердило наказ «Про вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів» від 20.06.2013 № 606.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України «Про вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів» від 20.06.2013 № 606 затверджено:

  • Порядок кодування платежу для сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху (далі — Порядок);
  • Інструкцію з обміну інформацією між автоматизованою системою «Управління фінансами МВС України» та системою «Національна автоматизована інформаційна система Департаменту Державтоінспекції».

Так, завантаження інформації про сплачені штрафи за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) відбуватиметься щоденно до 14.00 відповідним працівником підрозділу ДАІ засобами програмного забезпечення до автоматизованої системи «Управління фінансами МВС України» пакетів файлів виписок, отриманих у територіальних органах Держказначейства. Платежі, за якими не вдалося здійснити автоматичний залік, заліковуються у ручному режимі.

При поданні касових документів або розрахункових документів на сплату штрафів платники, заповнюючи реквізит «Призначення платежу», зазначають відповідний код платежу. У разі неповного або помилкового заповнення коду платежу в реквізиті «Призначення платежу» платіжних документів автоматичний залік сплаченого штрафу буде неможливий.

Наказ зареєстровано в Мінюсті 27.06.2013 за №  1093/23625, набрав чинності 16.07.2013.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21303

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14339

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
638

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді