Оновлено «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» за формою № 1-ПВ (умови праці)

Державною службою статистики України було затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».

Наказом Державної служби статистики України від 07.08.2013 № 238 затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Нова форма вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.

Нагадаємо, що цю форму подають 1 раз на 2 роки до органу державної статистики за місцем здійснення своєї діяльності юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики та які здійснюють такі види економічної діяльності:

  • Сільське господарство, мисливство та лісове господарство у частині:

-        Рослинництво

-        Тваринництво

-        Вирощування культур у поєднанні з тваринництвом

-        Надання послуг у галузях рослинництва та тваринництва

  • Добувна промисловість
  • Обробна промисловість
  • Виробництво електроенергії, газу та води
  • Будівництво
  • Транспорт (включаючи пошту та зв’язок).

Відповідно втрачає чинність з 02.01.2014 форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держкомстату від 29.06.2011 № 163.

На відміну від чинної нова форма звітності подаватиметься не пізніше 28 лютого після звітного року (сьогодні — не пізніше 20 лютого року, наступного за звітним).

Нову форму звітності буде наведено на диску «Нормативні акти» (щомісячний додаток до журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
33

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
14227

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22149

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
57247

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
170

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді