Оновлено «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» за формою № 1-ПВ (умови праці)

Державною службою статистики України було затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».

Наказом Державної служби статистики України від 07.08.2013 № 238 затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Нова форма вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.

Нагадаємо, що цю форму подають 1 раз на 2 роки до органу державної статистики за місцем здійснення своєї діяльності юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики та які здійснюють такі види економічної діяльності:

  • Сільське господарство, мисливство та лісове господарство у частині:

-        Рослинництво

-        Тваринництво

-        Вирощування культур у поєднанні з тваринництвом

-        Надання послуг у галузях рослинництва та тваринництва

  • Добувна промисловість
  • Обробна промисловість
  • Виробництво електроенергії, газу та води
  • Будівництво
  • Транспорт (включаючи пошту та зв’язок).

Відповідно втрачає чинність з 02.01.2014 форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держкомстату від 29.06.2011 № 163.

На відміну від чинної нова форма звітності подаватиметься не пізніше 28 лютого після звітного року (сьогодні — не пізніше 20 лютого року, наступного за звітним).

Нову форму звітності буде наведено на диску «Нормативні акти» (щомісячний додаток до журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21313

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14359

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
642

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді