Уточнено порядок установлення і заміни електролічильників

Внесено зміни до Правил користування електричною енергією в частині встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 29.10.2015 № 2684 затверджено змiни до Правил користування електричною енергiєю, затверджених постановою Нацiональної комiсiї з питань регулювання електроенергетики України вiд 31.07.1996 № 28.

Зокрема, зміни стосуються встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії (далі — лічильники).

Відповідає за техстан лічильників організація, на балансі якої вони перебувають, або електропередавальна організація на підставі відповідного договору.

При встановленні (заміні) лічильників зі зміною електричної схеми обліку споживач чи організація, на вимогу (за ініціативою) якого (якої) здійснюється таке встановлення (заміна), розробляє відповідне техзавдання, яке погоджується електропередавальною організацією впродовж 10 робочих днів з дня його отримання. На основі погодженого техзавдання проектна організація за договором із споживачем/організацією-ініціатором розробляє проект встановлення лічильників. Установлення (заміна) лічильників без зміни електричної схеми здійснюється за існуючими проектними рішеннями без розробки техзавдання.

Установлення, налаштування, заміна, модернізація і виведення з експлуатації лічильників виконуються за погодженням з електропередавальною організацією на підставі заяви власника відповідного обладнання та за його рахунок (якщо ці дії планові або вимагаються нормативно-правовими актами) чи за рахунок організації, на вимогу (за ініціативою) якої здійснюється установлення (заміна) лічильників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21339

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14368

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
652

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4845

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді