Уточнено порядок установлення і заміни електролічильників

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Внесено зміни до Правил користування електричною енергією в частині встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 29.10.2015 № 2684 затверджено змiни до Правил користування електричною енергiєю, затверджених постановою Нацiональної комiсiї з питань регулювання електроенергетики України вiд 31.07.1996 № 28.

Зокрема, зміни стосуються встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії (далі — лічильники).

Відповідає за техстан лічильників організація, на балансі якої вони перебувають, або електропередавальна організація на підставі відповідного договору.

При встановленні (заміні) лічильників зі зміною електричної схеми обліку споживач чи організація, на вимогу (за ініціативою) якого (якої) здійснюється таке встановлення (заміна), розробляє відповідне техзавдання, яке погоджується електропередавальною організацією впродовж 10 робочих днів з дня його отримання. На основі погодженого техзавдання проектна організація за договором із споживачем/організацією-ініціатором розробляє проект встановлення лічильників. Установлення (заміна) лічильників без зміни електричної схеми здійснюється за існуючими проектними рішеннями без розробки техзавдання.

Установлення, налаштування, заміна, модернізація і виведення з експлуатації лічильників виконуються за погодженням з електропередавальною організацією на підставі заяви власника відповідного обладнання та за його рахунок (якщо ці дії планові або вимагаються нормативно-правовими актами) чи за рахунок організації, на вимогу (за ініціативою) якої здійснюється установлення (заміна) лічильників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
953

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді