Затверджено значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони

Постановою Головного державного санітарного лікаря України було затверджено значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони.

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 17.06.2013 № 15 затверджено рекомендовані Комітетом з питань гігієнічного регламентування Державної санітарно-епідеміологічної служби України значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони. А саме:

1. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) галію металічного — 3,0 мг/м3, пари + аерозоль, 3 клас небезпечності;

2. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) етил-2-бромо-3-метил бутаноату (етилового ефіру a-бромізовалеріанової кислоти) — 5,0 мг/м3, пари, 2 клас небезпечності;

3. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) гексабромциклододекану — 10,0 м3, аерозоль, 4 клас небезпечності.

4. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) декабромдифенілоксиду — 5,0 мг/м3, аерозоль, 2 клас небезпечності.

5. Орієнтовно безпечний рівень впливу (ОБРВ) трис-[N-(2,3-диметилфеніл)антралат]алюмінію гідрату (антралю) — 1,0 мг/м3, аерозоль.

Гігієнічну регламентацію застосування каталізатора LYNX (магній титан хлорид, компаунд з дибутилфталатом) здійснювати не потрібно. Контроль за вмістом каталізатора LYNX (магній титан хлорид, компаунд з дибутилфталатом) у повітрі робочої зони проводити за продуктами трансформації — магнію оксиду (ГДК — 4,0 мг/м3, аерозоль, 4 клас небезпечності) і гідрохлориду (ГДК — 5,0 мг/м3, пара «0», 2 клас небезпечності).

Відділу організації адміністративних послуг Департаменту стратегічного планування та соціально-гігієнічного моніторингу Державної санітарно-епідеміологічної служби України доручено довести постанову до органів, установ, закладів та підприємств Державної санітарно-епідеміологічної служби України, заінтересованих міністерств, відомств, інших зацікавлених установ та організацій у встановленому порядку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21311

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14354

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
640

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді