Затверджено значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони

Постановою Головного державного санітарного лікаря України було затверджено значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони.

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 17.06.2013 № 15 затверджено рекомендовані Комітетом з питань гігієнічного регламентування Державної санітарно-епідеміологічної служби України значення гігієнічних нормативів та регламентів застосування хімічних речовин у повітрі робочої зони. А саме:

1. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) галію металічного — 3,0 мг/м3, пари + аерозоль, 3 клас небезпечності;

2. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) етил-2-бромо-3-метил бутаноату (етилового ефіру a-бромізовалеріанової кислоти) — 5,0 мг/м3, пари, 2 клас небезпечності;

3. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) гексабромциклододекану — 10,0 м3, аерозоль, 4 клас небезпечності.

4. Гранично допустиму концентрацію (ГДК) декабромдифенілоксиду — 5,0 мг/м3, аерозоль, 2 клас небезпечності.

5. Орієнтовно безпечний рівень впливу (ОБРВ) трис-[N-(2,3-диметилфеніл)антралат]алюмінію гідрату (антралю) — 1,0 мг/м3, аерозоль.

Гігієнічну регламентацію застосування каталізатора LYNX (магній титан хлорид, компаунд з дибутилфталатом) здійснювати не потрібно. Контроль за вмістом каталізатора LYNX (магній титан хлорид, компаунд з дибутилфталатом) у повітрі робочої зони проводити за продуктами трансформації — магнію оксиду (ГДК — 4,0 мг/м3, аерозоль, 4 клас небезпечності) і гідрохлориду (ГДК — 5,0 мг/м3, пара «0», 2 клас небезпечності).

Відділу організації адміністративних послуг Департаменту стратегічного планування та соціально-гігієнічного моніторингу Державної санітарно-епідеміологічної служби України доручено довести постанову до органів, установ, закладів та підприємств Державної санітарно-епідеміологічної служби України, заінтересованих міністерств, відомств, інших зацікавлених установ та організацій у встановленому порядку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
19002

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38134

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
127

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15345

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22339

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді