Про отримання фахівцями експертних організацій інформації з питань пожежної та техногенної безпеки

Лист Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготувало лист «Про отримання фахівцями експертних організацій інформації з питань пожежної та техногенної безпеки» від 16.08.2013 № 7/15-12869, адресований експертним організаціям (за списком) щодо залучення працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі — ДСНС) до проведення експертизи проектної документації.

Так, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560, та ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 «Настанова з організації проведення експертизи проектної документації на будівництво» до проведення експертизи проектної документації з питань пожежної та техногенної безпеки об'єктів будівництва залучаються експерти, які в установленому порядку отримали кваліфікаційний сертифікат за напрямком експертизи — дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, що підтверджує їх здатність виконувати роботи з експертизи проектів будівництва.

Разом з тим, для отримання фахівцями експертних організацій оперативної інформації з питань пожежної та техногенної безпеки можливо залучати на безоплатній основі спеціалістів ДСНС (як консультантів).

Контактні телефони спеціалістів ДСНС:

відділ нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту управління пожежної безпеки — (044) 585-68-34, 585-68-37, 585-68-56;

відділ нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки управління пожежної безпеки — (044) 585-68-28, 585-68-40.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21311

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14354

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
640

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді