Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої основна інформація з цих статтей
У метрополітені, будівлях та спорудах підприємств для полегшення переміщення людей встановлюють ескалатори. Ескалатори належать до об’єктів підвищеної небезпеки, тож на їх застосування необхідно отримувати дозвіл Уповноваженого органу. Щоб організувати безпечну експлуатацію ескалаторів власнику потрібно вжити належних заходів, а саме вчасно провести інструктажі та навчання обслуговуючого персоналу, а також забезпечити своєчасну перевірку технічного стану.
Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої інформація з цих статтей — головне, що потрібно знати про улаштування та безпечну експлуатацію ескалаторів.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
Хто повинен проходити передрейсовий медичний огляд, хто має право проводити передрейсовий медичний огляд водіїв, а також які наслідки для керівників підприємств та медичних працівників за непроведення медоглядів. Відповіді на всі запитання у статті.