Урегульовані питання з охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 02.12.2013 № 890 затвердило Правила охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 02.12.2013 № 890 затвердило Правила охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів.

До цього часу на території України був відсутній нормативно-правовий акт щодо правового регулювання питань з охорони праці, які виникають під час виробництва шин та гумових виробів.

Правила складаються з VI розділів:

I. Загальні положення

II. Загальні вимоги

III. Вимоги охорони праці щодо організації робочих місць під час перебування працівників у виробничих, санітарно-побутових приміщеннях та на території підприємства

IV. Вимоги безпеки під час виконання технологічних процесів (операцій)

 V. Вимоги безпеки під час зберігання, транспортування речовин і матеріалів, що застосовуються в технологічних процесах, готових виробів і відходів виробництва

VI. Вимоги безпеки під час експлуатації, обслуговування та ремонту будівель, споруд, обладнання та інженерних мереж підприємства

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності й організаційно-правової форми, діяльність яких пов'язана з виробництвом шин та гумових виробів. Вони встановлюють вимоги щодо охорони праці, які є обов’язковими для роботодавців і працівників підприємств з виробництва шин та гумових виробів.

Наказ набирає чинності з дати його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114706

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8810

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1468

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді