Читати новий номер
Раді бачити багаторічних прихильників «Довідника спеціаліста з охорони праці» і нових передплатників. Бажаю всім у новому році добра, мужності, витримки, успіхів! Воєнний рік не може бути легким, але впевнена, що ми подолаємо всі труднощі та негаразди. Наше завдання — забезпечити надійний економічний тил нашим Збройним Силам. Тому маємо докласти зусиль, щоб працювали та розвивалися підприємства, контролювати безпеку праці, мінімізувати ризики.
Останнім часом ми з вами подолали чимало викликів, знаходили рішення в різних складних ситуаціях, вчасно реагували на зміни в законодавстві та в роботі. Наші експерти напоготові й далі ділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Вони вже підготували для вас:
Цього року відновлюються комплексні перевірки, тож стануть у пригоді поради експертів, що врахувати підприємцям. Стаття про організацію роботи служби охорони праці допоможе пересвідчитися, чи всіх вимог законодавства ви дотримали.
Також будуть корисними в роботі й інші статті номера, відповіді експертів на ваші запитання.
Отже, читайте журнал, здобувайте нові знання. Адже бути в курсі всіх фахових новацій — обов’язок кожного професіонала.
Вітаю, шановні колеги! + Рада бачити багаторічних прихильників «Довідника спеціаліста з охорони праці» і нових передплатників. Бажаю всім у новому році добра, мужності, витримки, успіхів! Воєнний рік не може бути легким, але впевнена, що ми подолаємо всі труднощі та негаразди. Наше завдання — забезпечити надійний економічний тил нашим Збройним Силам. Тому маємо докласти зусиль, щоб працювали та розвивалися підприємства, контролювати безпеку праці, мінімізувати ризики. Останнім часом ми з вами подолали чимало викликів, знаходили рішення в різних складних ситуаціях, вчасно реагували на зміни в законодавстві та в роботі. Наші експерти напоготові й далі ділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Вони вже підготували для вас: чекліст «10 справ фахівця з охорони праці на початку року»; зразок плану роботи служби охорони праці на І півріччя 2024 року; практичні поради, як запровадити електронний документообіг у СУОП. Цього року відновлюються комплексні перевірки, тож стануть у пригоді поради експертів, що врахувати підприємцям. Стаття про організацію роботи служби охорони праці допоможе пересвідчитися, чи всіх вимог законодавства ви дотримали. Також будуть корисними в роботі й інші статті номера, відповіді експертів на ваші запитання. Отже, читайте журнал, здобувайте нові знання. Адже бути в курсі всіх фахових новацій — обов’язок кожного професіонала.
Повне або часткове копіювання публікацій журналу для розповсюдження без письмового дозволу редакції журналу ЗАБОРОНЕНО
Джерело:
https://esop.expertus.com.ua/10012436
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.