Читати новий номер
Раді бачити багаторічних прихильників «Довідника спеціаліста з охорони праці» і нових передплатників. Бажаю всім у новому році добра, мужності, витримки, успіхів! Воєнний рік не може бути легким, але впевнена, що ми подолаємо всі труднощі та негаразди. Наше завдання — забезпечити надійний економічний тил нашим Збройним Силам. Тому маємо докласти зусиль, щоб працювали та розвивалися підприємства, контролювати безпеку праці, мінімізувати ризики.
Останнім часом ми з вами подолали чимало викликів, знаходили рішення в різних складних ситуаціях, вчасно реагували на зміни в законодавстві та в роботі. Наші експерти напоготові й далі ділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Вони вже підготували для вас:
Цього року відновлюються комплексні перевірки, тож стануть у пригоді поради експертів, що врахувати підприємцям. Стаття про організацію роботи служби охорони праці допоможе пересвідчитися, чи всіх вимог законодавства ви дотримали.
Також будуть корисними в роботі й інші статті номера, відповіді експертів на ваші запитання.
Отже, читайте журнал, здобувайте нові знання. Адже бути в курсі всіх фахових новацій — обов’язок кожного професіонала.
Вітаю, шановні колеги! + Рада бачити багаторічних прихильників «Довідника спеціаліста з охорони праці» і нових передплатників. Бажаю всім у новому році добра, мужності, витримки, успіхів! Воєнний рік не може бути легким, але впевнена, що ми подолаємо всі труднощі та негаразди. Наше завдання — забезпечити надійний економічний тил нашим Збройним Силам. Тому маємо докласти зусиль, щоб працювали та розвивалися підприємства, контролювати безпеку праці, мінімізувати ризики. Останнім часом ми з вами подолали чимало викликів, знаходили рішення в різних складних ситуаціях, вчасно реагували на зміни в законодавстві та в роботі. Наші експерти напоготові й далі ділитися з вами своїми знаннями та досвідом. Вони вже підготували для вас: чекліст «10 справ фахівця з охорони праці на початку року»; зразок плану роботи служби охорони праці на І півріччя 2024 року; практичні поради, як запровадити електронний документообіг у СУОП. Цього року відновлюються комплексні перевірки, тож стануть у пригоді поради експертів, що врахувати підприємцям. Стаття про організацію роботи служби охорони праці допоможе пересвідчитися, чи всіх вимог законодавства ви дотримали. Також будуть корисними в роботі й інші статті номера, відповіді експертів на ваші запитання. Отже, читайте журнал, здобувайте нові знання. Адже бути в курсі всіх фахових новацій — обов’язок кожного професіонала.
Повне або часткове копіювання публікацій журналу для розповсюдження без письмового дозволу редакції журналу ЗАБОРОНЕНО
Джерело:
https://esop.expertus.com.ua/10012436
Правила внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) регулюють трудові відносини та є обов’язковими для усіх працівників підприємства. Під час інспектування фахівці Держпраці перевіряють, чи ознайомлені працівники з Правилами. Дізнайтеся, хто має розробити та ввести в дію ПВТР.
Суб’єкти господарської діяльності мають розробляти і затверджувати план локалізації і ліквідації аварій для кожного об’єкта підвищеної небезпеки, який вони експлуатують або планують експлуатувати. У статті ви знайдете зразок такого плану.
Проєкт виконання робіт — це вид проєктно-технологічної документації, яка розробляється на основі робочої документації та проєкту організації будівництва і визначає та деталізує технологію, організацію й умови виконання будівельних робіт. У статті ви зможете скачати зразок ПВР.
Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці, та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.