Нові Правила охорони праці для виробництва лакофарбової промисловості

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.12.2013 № 891 затверджено Правила охорони праці для виробництв лакофарбової промисловості.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.12.2013 № 891 затверджено Правила охорони праці для виробництв лакофарбової промисловості.

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, діяльність яких пов’язана з виробництвом фарб, лаків, емалей та є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи. 

Правила складаються з таких розділів:

І. Загальні положення

ІІ. Загальні вимоги

ІІІ. Вимоги безпеки до організації робочих місць

ІV. Вимоги охорони праці під час технологічних процесів:

  1. Загальні вимоги до технологічних процесів
  2.  Вимоги охорони праці під час процесів переміщення горючих парогазових середовищ, рідин і дрібнодисперсних твердих продуктів
  3.  Вимоги охорони праці під час процесів розділення матеріальних середовищ
  4.  Вимоги охорони праці під час процесів масообміну
  5.  Вимоги охорони праці під час процесів змішування, подрібнення, пакування
  6.  Вимоги охорони праці під час теплообмінних процесів
  7. Вимоги охорони праці під час хімічних (реакційних) процесів
  8. Вимоги охорони праці під час виробництва лаків та емалей на основі ефірів целюлози

Відповідно не застосовуються на території України Правила безпеки для виробництва лакофарбової промисловості, затверджені Державним комітетом з нагляду за безпечним веденням робіт у промисловості і з гірничого нагляду СРСР від 13.03.1973, Міністерством хімічної промисловості СРСР від 07.03.1973 (НПАОП 24.3-1.17-73).

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114754

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8814

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1471

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді