Держпраці наголосила, що нова редакція техрегламенту вже діє
Комплексні перевірки — 2024: що врахувати підприємцям
Державна служба України з питань праці нагадала про початок дії нової редакції Технічного регламенту безпеки машин.
Серед основних змін Держпраці виокремила найменування деяких видів продукції та нумерацію додатків до Техрегламенту. Водночас суть вимог та змісту процедур оцінки відповідності залишились такими ж.
Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки
Загалом зміст, структуру, послідовність та нумерацію положень Технічного регламенту (як і додатків до нього) узгодили зі змістом, структурою, послідовністю та нумерацією відповідної Директиви Європейського Союзу.
У Кабміні пояснили, що це збільшує можливості для укладання угоди АСАА у сфері машин, а це, своєю чергою, дасть українським виробникам змогу постачати відповідну продукцію на ринок ЄС без витрат на проведення додаткових процедур з оцінки відповідності. Так само і продукція іноземного походження може потрапляти на ринок України без додаткових витрат на проведення процедур.
Джерело: Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.