Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1077 затверджено Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання. Він встановлює вимоги до обладнання з метою забезпечення надання на ринку України обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності
Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1077 (далі — Постанова) затверджено Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання. Він встановлює вимоги до обладнання з метою забезпечення надання на ринку України обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності. Дія Технічного регламенту поширюється на будь-яку апаратуру або стаціонарну установку.
Обладнання повинне відповідати суттєвим вимогам, визначеним у додатку 1 до Постанови. Перед введенням апаратури в обіг виробники зобов’язані забезпечити її проектування та виготовлення з дотриманням суттєвих вимог.
Постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.
Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.