Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1077 затверджено Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання. Він встановлює вимоги до обладнання з метою забезпечення надання на ринку України обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності
Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1077 (далі — Постанова) затверджено Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання. Він встановлює вимоги до обладнання з метою забезпечення надання на ринку України обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності. Дія Технічного регламенту поширюється на будь-яку апаратуру або стаціонарну установку.
Обладнання повинне відповідати суттєвим вимогам, визначеним у додатку 1 до Постанови. Перед введенням апаратури в обіг виробники зобов’язані забезпечити її проектування та виготовлення з дотриманням суттєвих вимог.
Постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
Хто повинен проходити передрейсовий медичний огляд, хто має право проводити передрейсовий медичний огляд водіїв, а також які наслідки для керівників підприємств та медичних працівників за непроведення медоглядів. Відповіді на всі запитання у статті.