У період з 15 по 22 травня 2014 року на підприємствах України сталося 190 нещасних випадків.
У період з 15 по 22 травня 2014 року на підприємствах України сталося 190 нещасних випадків.
Постраждали 192 особи, в тому числі 26 нещасних випадків — із летальним наслідком. Четверо осіб постраждали внаслідок групових нещасних випадків, двоє з них загинуло.
Зафіксовано 109 повідомлень про професійні захворювання (отруєння) за формою П-3.
Найбільше нещасних випадків зареєстровано у Донецькій області (59), кількість постраждалих у цьому регіоні становить 60 осіб. На другому місці — Луганська область (26 нещасних випадків та 26 постраждалих). Із Львівської області надійшло найбільше повідомлень про професійні захворювання (отруєння) за формою П-3 — 29.
Не надали даних АР Крим та м. Севастополь.
Оперативна інформація щодо кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
За інформацією Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.