У період з 15 по 22 травня 2014 року на підприємствах України сталося 190 нещасних випадків.
У період з 15 по 22 травня 2014 року на підприємствах України сталося 190 нещасних випадків.
Постраждали 192 особи, в тому числі 26 нещасних випадків — із летальним наслідком. Четверо осіб постраждали внаслідок групових нещасних випадків, двоє з них загинуло.
Зафіксовано 109 повідомлень про професійні захворювання (отруєння) за формою П-3.
Найбільше нещасних випадків зареєстровано у Донецькій області (59), кількість постраждалих у цьому регіоні становить 60 осіб. На другому місці — Луганська область (26 нещасних випадків та 26 постраждалих). Із Львівської області надійшло найбільше повідомлень про професійні захворювання (отруєння) за формою П-3 — 29.
Не надали даних АР Крим та м. Севастополь.
Оперативна інформація щодо кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
За інформацією Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.