Змінено Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Змінами, зокрема, визначено, що за оформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів справляється плата, розмір якої визначається законодавством у сфері надання адміністративних послуг. Переоформлення, видача дубліката та анулювання погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів здійснюються на безоплатній основі.

Викладено у новій редакції форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу, яка відтепер називатиметься Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (далі — Погодження маршруту) та містить інформацію щодо кількості вантажу.

Водночас змінами встановлено, що підрозділ Державтоінспекції МВС видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів (раніше — не пізніше 5 робочих днів). Крім цього, встановлено підстави для відмови у видачі, для переоформлення, для видачі дубліката та для анулювання Погодження маршруту.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.05.2014 за № 510/25287, набирає чинності з дня опублікування

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21315

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14362

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
642

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді