Змінено Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Змінами, зокрема, визначено, що за оформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів справляється плата, розмір якої визначається законодавством у сфері надання адміністративних послуг. Переоформлення, видача дубліката та анулювання погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів здійснюються на безоплатній основі.

Викладено у новій редакції форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу, яка відтепер називатиметься Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (далі — Погодження маршруту) та містить інформацію щодо кількості вантажу.

Водночас змінами встановлено, що підрозділ Державтоінспекції МВС видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів (раніше — не пізніше 5 робочих днів). Крім цього, встановлено підстави для відмови у видачі, для переоформлення, для видачі дубліката та для анулювання Погодження маршруту.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.05.2014 за № 510/25287, набирає чинності з дня опублікування

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
953

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді