Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.
Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.
Змінами, зокрема, визначено, що за оформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів справляється плата, розмір якої визначається законодавством у сфері надання адміністративних послуг. Переоформлення, видача дубліката та анулювання погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів здійснюються на безоплатній основі.
Викладено у новій редакції форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу, яка відтепер називатиметься Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (далі — Погодження маршруту) та містить інформацію щодо кількості вантажу.
Водночас змінами встановлено, що підрозділ Державтоінспекції МВС видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів (раніше — не пізніше 5 робочих днів). Крім цього, встановлено підстави для відмови у видачі, для переоформлення, для видачі дубліката та для анулювання Погодження маршруту.
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.05.2014 за № 510/25287, набирає чинності з дня опублікування
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.