Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт, зареєстрований в Мін’юсті України 05.08.2014 за № 914/25691.

Цей Порядок поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності (шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи тощо), діяльність яких пов’язана із проведенням підривних робіт.

Вимоги цього Порядку є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням підривних робіт та/або затверджують проектно-технічну документацію на їх проведення.

У Порядку наведено перелік проектно-технічною документації, згідно з якою здійснюються підривні роботи на відкритих та підземних гірничих роботах, та перелік документів, які затверджує технічний керівник (головний інженер), керівник шахти або його заступник. Також зазначено осіб, які є відповідальними за затвердження паспорту ведення таких робіт.

Проектно-технічна документація на ведення підривних робіт, розроблена відповідно до вимог проектування підривних робіт та вимог законодавства і нормативно-правових актів, не підлягає узгодженню з органами державного нагляду, за винятком випадків, передбачених законами України. За відсутності норм на проектування підривних робіт проектно-технічну документацію узгоджують з територіальним органом Держгірпромнагляду.

Відповідно втрачає чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку затвердження проектно-технічної документації на ведення вибухових робіт» від 09.09.2006 № 597, зареєстрований у Мін’юсті 20.09.2006 за № 1063/12937.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21321

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14364

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
645

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді