Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт, зареєстрований в Мін’юсті України 05.08.2014 за № 914/25691.

Цей Порядок поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності (шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи тощо), діяльність яких пов’язана із проведенням підривних робіт.

Вимоги цього Порядку є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням підривних робіт та/або затверджують проектно-технічну документацію на їх проведення.

У Порядку наведено перелік проектно-технічною документації, згідно з якою здійснюються підривні роботи на відкритих та підземних гірничих роботах, та перелік документів, які затверджує технічний керівник (головний інженер), керівник шахти або його заступник. Також зазначено осіб, які є відповідальними за затвердження паспорту ведення таких робіт.

Проектно-технічна документація на ведення підривних робіт, розроблена відповідно до вимог проектування підривних робіт та вимог законодавства і нормативно-правових актів, не підлягає узгодженню з органами державного нагляду, за винятком випадків, передбачених законами України. За відсутності норм на проектування підривних робіт проектно-технічну документацію узгоджують з територіальним органом Держгірпромнагляду.

Відповідно втрачає чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку затвердження проектно-технічної документації на ведення вибухових робіт» від 09.09.2006 № 597, зареєстрований у Мін’юсті 20.09.2006 за № 1063/12937.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
957

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді