Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт, зареєстрований в Мін’юсті України 05.08.2014 за № 914/25691.

Цей Порядок поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності (шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи тощо), діяльність яких пов’язана із проведенням підривних робіт.

Вимоги цього Порядку є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням підривних робіт та/або затверджують проектно-технічну документацію на їх проведення.

У Порядку наведено перелік проектно-технічною документації, згідно з якою здійснюються підривні роботи на відкритих та підземних гірничих роботах, та перелік документів, які затверджує технічний керівник (головний інженер), керівник шахти або його заступник. Також зазначено осіб, які є відповідальними за затвердження паспорту ведення таких робіт.

Проектно-технічна документація на ведення підривних робіт, розроблена відповідно до вимог проектування підривних робіт та вимог законодавства і нормативно-правових актів, не підлягає узгодженню з органами державного нагляду, за винятком випадків, передбачених законами України. За відсутності норм на проектування підривних робіт проектно-технічну документацію узгоджують з територіальним органом Держгірпромнагляду.

Відповідно втрачає чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку затвердження проектно-технічної документації на ведення вибухових робіт» від 09.09.2006 № 597, зареєстрований у Мін’юсті 20.09.2006 за № 1063/12937.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
19002

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38134

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
127

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15349

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22339

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді