Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт, зареєстрований в Мін’юсті України 05.08.2014 за № 914/25691.

Цей Порядок поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності (шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи тощо), діяльність яких пов’язана із проведенням підривних робіт.

Вимоги цього Порядку є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням підривних робіт та/або затверджують проектно-технічну документацію на їх проведення.

У Порядку наведено перелік проектно-технічною документації, згідно з якою здійснюються підривні роботи на відкритих та підземних гірничих роботах, та перелік документів, які затверджує технічний керівник (головний інженер), керівник шахти або його заступник. Також зазначено осіб, які є відповідальними за затвердження паспорту ведення таких робіт.

Проектно-технічна документація на ведення підривних робіт, розроблена відповідно до вимог проектування підривних робіт та вимог законодавства і нормативно-правових актів, не підлягає узгодженню з органами державного нагляду, за винятком випадків, передбачених законами України. За відсутності норм на проектування підривних робіт проектно-технічну документацію узгоджують з територіальним органом Держгірпромнагляду.

Відповідно втрачає чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку затвердження проектно-технічної документації на ведення вибухових робіт» від 09.09.2006 № 597, зареєстрований у Мін’юсті 20.09.2006 за № 1063/12937.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи безпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями

Вимоги безпеки під час використання сонячних батарей – важливий аспект охорони праці. Про основні небезпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями, рекомендації щодо поводження з сонячними панелями та особливості дотримання вимог пожежної безпеки читайте у статті.
22

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23680

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36707

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10544

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32690

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді