Державна регуляторна служба у листі від 27.01.2015 № 507/0/20-15 зазначила, що у разі зміни поштового індексу без зміни фактичного місця ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійсненні управління і обліку,підстави для переоформлення ліцензії відсутні
Державна регуляторна служба у листі від 27.01.2015 № 507/0/20-15 зазначила, що у разі зміни поштового індексу без зміни фактичного місця ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійсненні управління і обліку, підстави для переоформлення ліцензії відсутні.
Зокрема, статтею 16 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 № 1775-III визначено, що однією з підстав для переоформлення ліцензії є зміна місцезнаходження юридичної особи. При цьому в чинному законодавстві відсутнє єдине визначення «місцезнаходження юридичної особи». У різних нормативно-правових актах цей термін вживається саме для цілей правовідносин, які регулюють ці акти (спеціальних правовідносин).
Тож при розгляді питання наявності підстави для переоформлення ліцензії Служба вважає коректним застосовувати визначення поняття місцезнаходження, наведене у Цивільному кодексі України (ЦК).
Так статтею 93 ЦК під місцезнаходженням юридичної особи визначено фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець