Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Якщо через війну в Україні ви залишилися без домівки, зафіксуйте збитки в застосунку «Дія»

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Правила поведінки в зоні бойових дій

Через повномасштабне вторгнення Росії тисячі громадян залишилися без домівок у різних містах країни. Тому держава розпочала збір інформації і фіксації збитків громадян, які залишилися без своїх домівок через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

Подавайте заявку, якщо у вас пошкоджені:

  • приватні будинки (садибні, дачні та садові);
  • квартири;
  • інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не у складі будинку).

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло Скачайте зразок наказу про оголошення простою під час воєнного стану

Як подати заявку в застосунку «Дія»:

1. Оновіть застосунок до останньої версії.

2. Зайдіть у «Дію» і натисніть: «Послуги» — «Пошкоджене майно».

3. Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію.

Щоб заповнити форму, маєте знати:

  • ПІБ власника пошкодженого житла;
  • РНОКПП (картка платника податків);
  • контакти власника.

Після заповнення форми та її реєстрації можете завантажити заяву в PDF або отримати на електронну пошту. Далі очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що Уряд визначить найближчим часом.

Джерело: Телеграм-канал «Дії»

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21321

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14365

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
646

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді