Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Якщо через війну в Україні ви залишилися без домівки, зафіксуйте збитки в застосунку «Дія»

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Правила поведінки в зоні бойових дій

Через повномасштабне вторгнення Росії тисячі громадян залишилися без домівок у різних містах країни. Тому держава розпочала збір інформації і фіксації збитків громадян, які залишилися без своїх домівок через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

Подавайте заявку, якщо у вас пошкоджені:

  • приватні будинки (садибні, дачні та садові);
  • квартири;
  • інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не у складі будинку).

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло Скачайте зразок наказу про оголошення простою під час воєнного стану

Як подати заявку в застосунку «Дія»:

1. Оновіть застосунок до останньої версії.

2. Зайдіть у «Дію» і натисніть: «Послуги» — «Пошкоджене майно».

3. Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію.

Щоб заповнити форму, маєте знати:

  • ПІБ власника пошкодженого житла;
  • РНОКПП (картка платника податків);
  • контакти власника.

Після заповнення форми та її реєстрації можете завантажити заяву в PDF або отримати на електронну пошту. Далі очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що Уряд визначить найближчим часом.

Джерело: Телеграм-канал «Дії»

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114666

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8804

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1467

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді