Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Якщо через війну в Україні ви залишилися без домівки, зафіксуйте збитки в застосунку «Дія»

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Правила поведінки в зоні бойових дій

Через повномасштабне вторгнення Росії тисячі громадян залишилися без домівок у різних містах країни. Тому держава розпочала збір інформації і фіксації збитків громадян, які залишилися без своїх домівок через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

Подавайте заявку, якщо у вас пошкоджені:

  • приватні будинки (садибні, дачні та садові);
  • квартири;
  • інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не у складі будинку).

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло Скачайте зразок наказу про оголошення простою під час воєнного стану

Як подати заявку в застосунку «Дія»:

1. Оновіть застосунок до останньої версії.

2. Зайдіть у «Дію» і натисніть: «Послуги» — «Пошкоджене майно».

3. Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію.

Щоб заповнити форму, маєте знати:

  • ПІБ власника пошкодженого житла;
  • РНОКПП (картка платника податків);
  • контакти власника.

Після заповнення форми та її реєстрації можете завантажити заяву в PDF або отримати на електронну пошту. Далі очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що Уряд визначить найближчим часом.

Джерело: Телеграм-канал «Дії»

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
397

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11894

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
63

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді