Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Якщо через війну в Україні ви залишилися без домівки, зафіксуйте збитки в застосунку «Дія»

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло

Правила поведінки в зоні бойових дій

Через повномасштабне вторгнення Росії тисячі громадян залишилися без домівок у різних містах країни. Тому держава розпочала збір інформації і фіксації збитків громадян, які залишилися без своїх домівок через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

Подавайте заявку, якщо у вас пошкоджені:

  • приватні будинки (садибні, дачні та садові);
  • квартири;
  • інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не у складі будинку).

Як подати заявку про пошкоджене під час війни житло Скачайте зразок наказу про оголошення простою під час воєнного стану

Як подати заявку в застосунку «Дія»:

1. Оновіть застосунок до останньої версії.

2. Зайдіть у «Дію» і натисніть: «Послуги» — «Пошкоджене майно».

3. Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію.

Щоб заповнити форму, маєте знати:

  • ПІБ власника пошкодженого житла;
  • РНОКПП (картка платника податків);
  • контакти власника.

Після заповнення форми та її реєстрації можете завантажити заяву в PDF або отримати на електронну пошту. Далі очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що Уряд визначить найближчим часом.

Джерело: Телеграм-канал «Дії»

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64458

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5310

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67180

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40409

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді