Даруємо 50% знижки на передплату

Любі читачі! Ви можете передплатити електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему Експертус: Охорона праці на 6 місяців зі знижкою

Даруємо 50% знижки на передплату

Ми піклуємося про наших читачів. Саме тому редакція надає знижку 50% на передплату електронного журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» або системи Експертус: Охорона праці на 6 місяців.

Ви можете бути впевнені, що отримаєте відповіді на свої запитання від наших експертів та першими дізнаєтеся про всі зміни до законодавства під час воєнного стану та після його закінчення.

Наша головна мета — підтримати український бізнес у цей важкий час і зробити все від нас залежне задля спільної Перемоги.

Замовити доступ зі знижкою

Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте: 0 800 212 312 (дзвінки безплатні).

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
48133

Атестація робочих місць у школі

Відповідальним за своєчасне та якісне проведення атестації робочих місць у школі є керівник навчального закладу. Який порядок проведення атестації, хто має входити до складу атестаціїної комісії, яке покарання чекає за непроведення атестації — далі у статті
9339

Які переліки має скласти атестаційна комісія

За роботу в несприятливих умовах працівникам надають пільги і компенсації. Їх призначають на підставі переліків, що складають на підприємстві за результатами атестації робочих місць за умовами праці. Які саме переліки за результатами атестації скласти, як правильно їх оформити. Розповідаємо далі.
10691

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
15194

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді