Як скласти план роботи СОП на 2022 рік?

Правильне планування є запорукою успішної роботи служби охорони праці на підприємстві. Скористайтеся підказками від експерта, які допоможуть скласти план роботи СОП на 2022 рік.

Для ефективної роботи служби охорони праці потрібно мати затверджений роботодавцем загальний річний план, а також уточнений план робіт на квартал. У такому квартальному плані будуть враховані додаткові роботи в разі нещасних випадків, аварій, необхідності участі в перевірках органів державного нагляду тощо.

Як скласти план роботи СОП на 2022 рік?

План роботи СОП на 2022 рік

Служба охорони праці підприємства має працювати за планом роботи та графіками обстежень, затвердженими роботодавцем. До цього зобов'язує пункт 5.1 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255.

Міжнародний стандарт ISO 45001:2018 «Системи управління професійною безпекою та здоров’ям. Вимоги та настанови до застосування» дає таке визначення:

Планування — це не разова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві.

Як скласти план роботи СОП на 2022 рік?
Впорядкуйте роботу СОПпідготуйте необхідні документи заздалегідь
Встигніть розробити план роботи служби охорони праці на 2022 рік

Аби не припуститися помилок на етапі поточного планування, варто скористатися зразком, який розробили досвідчені фахівці. З ним ви зможете швидко та легко розставити пріоритети з огляду на специфіку роботи вашого підприємства. Крім того, зразок допоможе і при оперативному плануванні, адже план роботи на рік можна розбити на квартальний, місячний та тижневий.

Пам'ятайте, що запорукою успіху є не лише ефективне планування, а й прискіпливий контроль за виконанням завдань.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97880

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3557

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді