Дозволи на роботи підвищеної небезпеки можна буде продовжити у ЦНАПі

Новий перелік адмінпослуг можна буде отримати з 18 жовтня

Дозволи на роботи підвищеної небезпеки можна буде продовжит у ЦНАПі

До розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» було внесено зміни розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.08.2021 № 969-р.

Як отримати дозвіл або декларацію на роботи підвищеної небезпеки

Рішення уряду передбачає розширення списку адмінпослуг. Відтак, до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центри надання адміністративних послуг, включено такі позиції:

Цими питаннями почнуть опікуватися винятково ЦНАПи, і всі документи щодо отримання адміністративних послуг необхідно буде подавати безпосередньо до них.

Новий порядок почне діяти з 18 жовтня.

Джерело: Управління Держпраці у Житомирській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64455

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67179

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40408

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді