Як оплачувати важкі роботи

Мінсоцполітики у листі від 18.11.2014 року № 523/13/116-14 повідомило, що до затвердження переліку важких робіт підвищена оплата праці за роботи зі шкідливими і небезпечними умовами праці, з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я може здійснюватись за рахунок власних коштів підприємств

Мінсоцполітики  у листі від 18.11.2014 року № 523/13/116-14  повідомило, що до затвердження переліку важких робіт підвищена оплата праці за роботи зі шкідливими і небезпечними умовами праці, з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я може здійснюватись за рахунок власних коштів підприємств.

Наразі працівники будівництва мають власний перелік важких і шкідливих робіт. Він затверджений постановою КМУ від 12.07.2005 № 576. Доплата за умови праці має встановлюватись по конкретних робочих місцях і нараховуватись за час фактичної зайнятості відповідних робітників на роботах зі шкідливими умовами праці.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
610

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96948

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
347

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді