Підготуйте план роботи СОП на ІІІ квартал

Як краще це зробити — підкаже експерт.
Підготуйте план роботи СОП на ІІІ квартал

Згідно з п. 5.1 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, служба охорони праці підприємства виконує роботу відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених роботодавцем. Для ефективності роботи складати план потрібно заздалегідь.

Скачати план роботи СОП на ІІІ квартал

Міжнародний стандарт ISO 45001:2018 «Системи управління професійною безпекою та здоров’ям. Вимоги та настанови до застосування» так визначає планування:

Планування — це не одноразова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві.

Робота служби охорони праці

Строки, розробка і затвердження плану залежать від системи управління охороною праці та відповідних локальних нормативних документів підприємства.

Спираючись на розроблений експертом квартальний план, можна легко підготувати власний план на місяць або тиждень. Пріоритети розставте згідно зі специфікою вашої сфери діяльності та функціональними обов’язками.

Актуальність заходів з охорони праці слід обговорити з головними спеціалістами — головним інженером, механіком, енергетиком, технологом та ін.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40077

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7545

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58910

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді