Підготуйте план роботи СОП на ІІІ квартал

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Як краще це зробити — підкаже експерт.
Підготуйте план роботи СОП на ІІІ квартал

Згідно з п. 5.1 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, служба охорони праці підприємства виконує роботу відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених роботодавцем. Для ефективності роботи складати план потрібно заздалегідь.

Скачати план роботи СОП на ІІІ квартал

Міжнародний стандарт ISO 45001:2018 «Системи управління професійною безпекою та здоров’ям. Вимоги та настанови до застосування» так визначає планування:

Планування — це не одноразова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві.

Робота служби охорони праці

Строки, розробка і затвердження плану залежать від системи управління охороною праці та відповідних локальних нормативних документів підприємства.

Спираючись на розроблений експертом квартальний план, можна легко підготувати власний план на місяць або тиждень. Пріоритети розставте згідно зі специфікою вашої сфери діяльності та функціональними обов’язками.

Актуальність заходів з охорони праці слід обговорити з головними спеціалістами — головним інженером, механіком, енергетиком, технологом та ін.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
958

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64686

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді