Мінекономіки оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці»

Встигніть ознайомитися та надіслати свої пропозиції й зауваження

Мінекономіки оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці»

За даними Державної служби статистики, під дію державного регулювання підпадають 380 597 суб’єктів господарювання. При цьому створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання та знищення різних видів документів, регламентовані чисельними нормативно-правовими актами з охорони праці, створюють на них надмірне навантаження.

Проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» (далі — Проєкт) підготовлений з метою зменшення державного регулювання економічної діяльності суб’єктів господарювання, актуалізації і визначення єдиного порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, як альтернативний чинному законодавству з охорони праці варіант.

Чи можна вести електронний облік ЗІЗ

На думку розробників, реалізація Проєкту сприятиме:

  • економії часу і підвищенню продуктивності та інших внутрішніх процесів суб’єктів господарювання;
  • оптимізації та покращенню комунікацій, як внутрішніх, так і зовнішніх;
  • поліпшенню оптимізації робочого процесу;
  • безперервному проведенню онлайн-навчання та інструктажів на виробництві, зокрема в умовах пандемії;
  • можливості виходу на новий рівень взаємовідносин між замовником та підрядними організаціями в системі управління охороною праці.

Пропозиції та зауваження до зазначеного Проєкту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
e-mail: [email protected];
факс/тел.: (044) 279-05-52.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40083

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97882

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3558

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді