Переохолодження та відмороження, переломи й інші травми — найпоширеніші ризики для здоров’я працівників узимку. Обов’язково навчіться допомагати потерпілим правильно.

Аби врятувати життя потерпілому від нещасного випадку та полегшити й стабілізувати його стан, доки не приїде швидка, йому необхідно своєчасно надати домедичну допомогу.
Пройдіть відеотренінг, який навчить вас діяти швидко і правильно у критичній ситуації.
Зимові ризики для здоров’я: вчимося надавати домедичну допомогу
Завдяки відеотренінгу ви дізнаєтеся:
- які причини та симптоми переохолодження, ознаки відмороження;
- як надати домедичну допомогу у разі переохолодження і відмороження;
- як розпізнати перелом і допомогти потерпілому;
- коли і як проводити серцево-легеневу реанімацію;
- як правильно викликати бригаду швидкої медичної допомоги.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
Дізнайтеся про новації у сфері соціального страхування: хто здійснює страхові виплати, який розмір і строки цих виплат, хто ухвалює рішення про призначення допомоги та як виплачувати допомогу потерпілим на виробництві.
Якщо порушення вимог безпеки на виробництві спричинило негативні наслідки, зокрема призвело до матеріальних збитків або травмування працівника, роботодавець може ініціювати службове розслідування. У статті підкажемо, як проводити службове розслідування та надамо зразки супутніх документів.
Дізнайтеся зі статті, як внести зміни до інструкції з охорони праці та правильно впровадити оновлені вимоги згідно з законодавством і особливостями виробничого процесу.
Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.