Також дізнайтеся, куди звертатися, якщо після вашого дзвінка жодних дій з виявлення контактних осіб не відбувається.
Якщо працівник захворів на коронавірус, керівник організації, в якій виявили хворого, повинен звернутись до територіального лабораторного центру. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю для програми «Новий день».
В. Ляшко пояснив, що в лабораторному центрі є закріплений за даною територією епідеміолог, який проводить епідеміологічне розслідування. Він відкриває та закриває вогнище та рекомендує, кому з контактних треба йти на самоізоляцію, а кому — ні. В залежності від часу, протягом якого він контактував з хворим.
Як вберегти працівників від одночасного зараження на COVID-19 та грип
Головний санлікар країни наголосив: якщо після такого дзвінка жодних дій з виявлення контактних не відбувається, телефонуйте на гарячі лінії, а саме:
- гаряча лінія при Департаменті охорони здоров'я (278 41 91);
- гаряча лінія при Міністерстві охорони здоров'я (0 800 505 201).
«Цілком можливо, що в певних ситуаціях просто спрацював людський фактор. В нас велика кількість випадків, вогнищ. Можливо, десь епідеміологи просто не встигли», — додав В. Ляшко.
Джерело: Українська правда
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.