Позапланові перевірки з охорони праці: які підприємства перевірять у вересні?

Позапланові перевірки з охорони праці: які підприємства перевірять у вересні?
1

02 вересня відбулася відеоконференція Держпраці України з Головними управліннями (Управліннями) Держпраці в областях щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці у суб’єктів господарювання, які зберігають аміачну селітру для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних мінеральних добрив, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 06.08.2020 № 33547/0/1-20 та доручення Держпраці від 11.08.2020 № Д-300/1/4.3-20.

ГУ Держпраці у Херсонській області повідомляє, що станом на 02.09.2020 у проінспектованих роботодавців виявлено, зокрема, такі порушення:

Увага! У вересні 2020 року перевірки суб’єктів господарювання, які зберігають аміачну селітру будуть продовжені.

Нагадаємо, що з 1 вересня також стартували перевірки Держпраці з питань виявлення неоформлених працівників

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості охорони праці неповнолітніх

Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
19613

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13516

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50865

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19848

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
59001

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді