Нова форма звіту № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці»

UA RU
Держстат наказом від 31.07.2019 № 259 затвердив нову форму звіту за формою № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці». Форму введено в дію, починаючи з 01.02.2020.

Звіт зазнав деяких змін, зокрема у розділі ІV «Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати» форму доповнено новим розділом VІI «Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці».

Які ще звіти з питань охорони праці потрібно подавати

У цей розділ потрібно вносити інформацію про витрати підприємства на:

  • утримання робочої сили, крім тих, які враховані у фонді оплати праці;
  • соціальне забезпечення працівників;
  • на культурно-побутове обслуговування працівників;
  • на забезпечення працівників житлом;
  • на професійне навчання; інші витрати на робочу силу,

а також про середньооблікову кількість штатних працівників підприємства.

Крім того, у новій формі звіту № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» змінилася розбивка за розміром заробітної плати.

Звіт введено в дію, починаючи з 1 лютого 2020 року. Одночасно втратив чинність наказ Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» від 06.07.2018 № 134.

telegram_logo.pngПІДПИСАТИСЯ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1‑ПВ

Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
44605

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8794

Протокол засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
37564

Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.
110139

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді