Держпраці скасовуватиме радянське законодавство про працю

Відбулося засідання робочої групи Держпраці з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах

9 липня відбулось засідання робочої групи з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах.

Робоча група складається з фахівців, працівників Держпраці, представників громадськості, бізнесменів, які поділяються на підгрупи за професійними напрямками. На розгляд робочої групи винесено 400 нормативних документів, які планується розглянути до кінця року. На даний час опрацьовано 249 документів, що підлягають скасування в частині зміни радянського законодавства. До 24 липня робочі підгрупи повинні підготувати переліки актів, що підлягають першочерговому перегляду.

«Наше головне завдання — привести чинні нормативи до вимог ЄС і внутрішнього законодавства, щоб продемонструвати ефективність нової структури, яка працює на захист інтересів працівників та на імідж України на міжнародній арені», — зазначив голова Держпраці Роман Чернега.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді