Набрав чинності Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском

Технічний регламент визначає вимоги до рухомого обладнання, що працює під тиском, з метою забезпечення безпечності та обігу такого обладнання на ринку України.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємствіА у Вас є всі необхідні документи?

Редакція Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском від 20.06.2019 набула чинності 01.01.2020. Відповідно втратила чинність постанова КМУ від 05.11.2008 № 967 «Про затвердження Технічного регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском».

Дія цього Технічного регламенту поширюється на:

  • нове рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке не було введено в обіг, для надання його на ринку;
  • рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке має маркування знаком відповідності цьому Технічному регламенту або Технічному регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском, затвердженому постановою КМУ від 05.11.2008 № 967, для проведення періодичного інспектування, проміжного інспектування, виняткових перевірок і використання;
  • рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке не має маркування знаком відповідності Технічному регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском, затвердженому постановою КМУ від 05.11.2008 № 967, для проведення переоцінки відповідності.

Дія цього Технічного регламенту не поширюється на рухоме обладнання, що працює під тиском, яке введено в обіг до набрання чинності постановою КМУ від 05.11.2008 № 967 «Про затвердження Технічного регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском» і не могло бути предметом переоцінки відповідності.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
94748

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
315

Журнал реєстрації інструктажів з безпеки руху

Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
14173

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді