З нагоди Дня охорони праці в черговий раз хочемо сказати слова вдячності всім, хто причетний до створення безпечних умов праці.
28 квітня Україна та увесь світ відзначають День охорони праці. Щороку Міжнародна організація праці обирає нову тему, актуальну для всіх, хто переймається безпекою праці. У 2019 році вона звучить так: «Безпечне та здорове майбутнє праці» (Safety and Health and the future of work).
День охорони праці має сумну першоісторію, однак з огляду на неї все більша кількість людей замислюється над тим, як зробити майбутнє праці безпечним та здоровим. Головне, щоб про це пам’ятали та говорили не лише в День охорони праці, а щодня і щороку.
Дякуємо за ваш внесок у створення безпечних умов праці, турботу, допомогу, за наш спокій та спокій наших близьких! Бажаємо вам гідної заробітної плати, нових досягнень та здобутків як у професійній сфері, так і поза межами роботи. Хай всім нам щастить!

Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.