Вітаємо з професійним святом!

З нагоди Дня охорони праці в черговий раз хочемо сказати слова вдячності всім, хто причетний до створення безпечних умов праці.

28 квітня Україна та увесь світ відзначають День охорони праці. Щороку Міжнародна організація праці обирає нову тему, актуальну для всіх, хто переймається безпекою праці. У 2019 році вона звучить так: «Безпечне та здорове майбутнє праці» (Safety and Health and the future of work).

День охорони праці має сумну першоісторію, однак з огляду на неї все більша кількість людей замислюється над тим, як зробити майбутнє праці безпечним та здоровим. Головне, щоб про це пам’ятали та говорили не лише в День охорони праці, а щодня і щороку.

Дякуємо за ваш внесок у створення безпечних умов праці, турботу, допомогу, за наш спокій та спокій наших близьких! Бажаємо вам гідної заробітної плати, нових досягнень та здобутків як у професійній сфері, так і поза межами роботи. Хай всім нам щастить!

Вітаємо з професійним святом!

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88334

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1799

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4883

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді