З нагоди Дня охорони праці в черговий раз хочемо сказати слова вдячності всім, хто причетний до створення безпечних умов праці.
28 квітня Україна та увесь світ відзначають День охорони праці. Щороку Міжнародна організація праці обирає нову тему, актуальну для всіх, хто переймається безпекою праці. У 2019 році вона звучить так: «Безпечне та здорове майбутнє праці» (Safety and Health and the future of work).
День охорони праці має сумну першоісторію, однак з огляду на неї все більша кількість людей замислюється над тим, як зробити майбутнє праці безпечним та здоровим. Головне, щоб про це пам’ятали та говорили не лише в День охорони праці, а щодня і щороку.
Дякуємо за ваш внесок у створення безпечних умов праці, турботу, допомогу, за наш спокій та спокій наших близьких! Бажаємо вам гідної заробітної плати, нових досягнень та здобутків як у професійній сфері, так і поза межами роботи. Хай всім нам щастить!
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець