У Державній службі України з питань праці розпочались навчання з питань охорони праці для посадових осіб центрального апарату. Програма навчання передбачає курс лекцій щодо законодавства України з питань охорони праці, гігієни праці, електробезпеки, управління охороною праці на підприємстві, пожежної безпеки на підприємстві тощо
У Державній службі України з питань праці розпочались навчання з питань охорони праці для посадових осіб центрального апарату.
Програма навчання передбачає курс лекцій щодо законодавства України з питань охорони праці, гігієни праці, електробезпеки, управління охороною праці на підприємстві, пожежної безпеки на підприємстві тощо. Слухачі лекцій зможуть на практиці продемонструвати свої знання і вміння, виконуючи практичні завдання викладачів.
Навчання триватиме два тижні, після чого відбудеться перевірка знань, на основі якої слухачі лекцій отримають відповідні дипломи.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець