Як Вам вже, напевно, відомо, ваш улюблений Довідник спеціаліста з охорони праці нині доступний також і в електронному вигляді. Розглянемо деякі переваги саме такого формату. І перша з них за важливістю для користувачів — активні посилання на нормативні акти, що згадуються у тексті.
Відтепер можна не шукати окремо закон чи підзаконний акт, який коментується у статті, — на повний текст зручно перейти безпосередньо зі сторінки журналу! Перед Вами стаття Миколи ФЕДОРЕНКА «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті: аналізуємо документ» з рубрики про створення безпечних умов праці журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 6/2016.
Автор одразу згадує офіційний документ, який він буде аналізувати у статті: Правила охорони праці при роботі на висоті, затверджені наказом Держгірпромнагляду від 27.03.2007 № 62 (НПАОП 0.00-1.15-07).
А в електронному журналі ми наводимо посилання на його повний текст у новому вікні!
Спробуйте самостійно у безплатному презентаційному номері!
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) встановлюють основні організаційні й технічні вимоги до експлуатації електроустановок та електрообладнання споживачів і направлені на забезпечення надійної, безпечної та раціональної експлуатації електроустановок.
Аварія на підприємстві: порядок дій при виникненні аварії, процедура розслідування аварії, утворення комісії з розслідування, строки розслідування аварій та інша важлива інформація.
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
Перед початком будівельно-монтажних робіт на діючому підприємстві замовник і генпідрядник повинні оцінити ризики, визначити небезпечні зони та скласти акт-допуск. Хто відповідає за безпеку та які заходи необхідно виконати – читайте у статті