26 липня журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» для своїх читачів та спеціалістів з охорони праці успішно провів семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві».
Досвідчені лектори, які є постійними авторами журналу, — Олександр ПІЛЬКЕВИЧ та Світлана ПІЛЬКЕВИЧ — розповіли про тонкощі й нюанси виконання вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві. Також на семінарі обговорили актуальні питання практики розслідування нещасних випадків, поліпшення процесу розслідувань, відповідальності за порушення норм.
А особливо важливим для слухачів було те, що кожен мав можливість отримати відповідь експерта на своє запитання.
Більше фото на нашій сторінці у Facebook.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець
Як правильно повідомити про нещасний випадок на виробництві? Кого саме має сповістити про нещасний випадок роботодавець та в який термін? Відповіді на ці питання — далі у статті.