Про нюанси розслідування нещасних випадків говорили на семінарі

Теми:
26 липня журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» для своїх читачів та спеціалістів з охорони праці успішно провів семінар «Розслідування нещасних випадків на виробництві».

Про нюанси розслідування нещасних випадків говорили на семінарі

Досвідчені лектори, які є постійними авторами журналу, — Олександр ПІЛЬКЕВИЧ та Світлана ПІЛЬКЕВИЧ — розповіли про тонкощі й нюанси виконання вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві. Також на семінарі обговорили актуальні питання практики розслідування нещасних випадків, поліпшення процесу розслідувань, відповідальності за порушення норм.

Про нюанси розслідування нещасних випадків говорили на семінарі

А особливо важливим для слухачів було те, що кожен мав можливість отримати відповідь експерта на своє запитання.

Про нюанси розслідування нещасних випадків говорили на семінарі

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
130467

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118952

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93790

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26221

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді