Нещасний випадок зі смертельним наслідком: практика розслідування

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу. Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза?

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу.

Протягом однієї години з використанням засобів зв’язку керівник підприємства передав повідомлення про нещасний випадок, зокрема, Фондові соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд) за місцезнаходженням підприємства.

Враховуючи факт смерті було призначено спеціальне розслідування нещасного випадку.

Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза? І чи отримає родина потерпілого страхові виплати від Фонду? Про це Ви можете дізнатися зі статті у розділі «Відкриті публікації» на нашому порталі.

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити просто зараз ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21327

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14367

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4845

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді