Нещасний випадок зі смертельним наслідком: практика розслідування

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу. Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза?

Слюсар-сантехнік на підприємстві приступив до чергування та виконання поточних робіт з нагляду за тепловою мережею, водопровідними та каналізаційними мережами. Під час роботи працівник не скаржився на стан здоров’я та по медичну допомогу не звертався. Проте через добу його знайшли без ознак життя у побутовій кімнаті чергового персоналу.

Протягом однієї години з використанням засобів зв’язку керівник підприємства передав повідомлення про нещасний випадок, зокрема, Фондові соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі — Фонд) за місцезнаходженням підприємства.

Враховуючи факт смерті було призначено спеціальне розслідування нещасного випадку.

Які обставини встановила комісія в ході розслідування цього нещасного випадку та до яких висновків прийшла судово-медична експертиза? І чи отримає родина потерпілого страхові виплати від Фонду? Про це Ви можете дізнатися зі статті у розділі «Відкриті публікації» на нашому порталі.

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити просто зараз ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7593

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
309

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25323

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді