Оперативний журнал з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Скачайте зразок оформлення оперативного журналу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Цивільний захист на підприємстві під час надзвичайної ситуації

Надзвичайна ситуація — обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена катастрофою, аварією, пожежею, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, застосуванням засобів ураження або іншою небезпечною подією, що призвела / може призвести до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кількості загиблих і постраждалих, значних матеріальних збитків, а також до неможливості проживати населенню на такій території чи об’єкті, провадити на ній господарську діяльність (п. 24 статті 2 КЦЗ).

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації проводиться комплекс заходів, що включає аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи, спрямовані на припинення дії небезпечних факторів, рятування життя та збереження здоров’я людей, а також на локалізацію зони надзвичайної ситуації.

Оперативний журнал з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації належить до оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Довідник спеціаліста з охорони праці

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді