Коли потрібно вести журнал медоглядів?

1743

Запитання

Чи обов’язково заводити на підприємстві журнал обліку медичних оглядів? Якими документами керуватися?

Відповідь

Результати передрейсових і післярейсових медоглядів заносять до журналу щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів. Форму журналу встановлює додаток 3 до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом МОЗ, МВС від 31.01.2013 № 65/80 (далі — Положення).

Коли потрібно вести журнал медоглядів?

Як організувати медичні огляди працівників

Наявність такого журналу передбачає Табель оснащення постійного спеціального приміщення для проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв транспортних засобів.

Медичний працівник заповнює всі графи журналу, а водій ставить свій підпис у графі «Підпис водія про відсутність скарг на стан здоров’я» (п. 4.6 розд. ІV Положення).

Коли потрібно вести журнал медоглядів?Як оформити результати проходження медоглядів

Роботодавець забезпечує ведення журналу реєстрації особистих медичних книжок, де зазначають номер, серію, дату видачі книжки, прізвище, ім’я та по батькові її власника. Такі вимоги містить пункт 6 Порядку проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2001 № 559.

Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затверджений наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246, не містить вимог щодо ведення журналів, пов’язаних із проведенням медоглядів.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці

Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
179759

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
50220

Журнал реєстрації актів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки

Акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки потрібно зареєструвати у журналі реєстрації актів-допусків. Якщо не знаєте, як оформити такий журнал та як його вести, — стаття вам у поміч.
4835