Шапінський Володимир

Шапінський Володимир

експерт з охорони праці

Статті автора

Договір про використання власного автомобіля у службових цілях
Законодавство не встановлює однозначного порядку використання неслужбових, тобто власних або приватних автомобілів для поїздок, пов’язаних зі службовою діяльністю. Тож цей порядок потрібно визначити у локальних нормативних документах, наприклад, у договорі про використання власного автомобіля у службових цілях.
10752
Розробляємо Правила внутрішнього об’єктового режиму
На підприємствах розробляють різні правила — внутрішнього трудового розпорядку, внутрішнього службового розпорядку, внутрішнього об’єктового режиму. У статті роз’яснимо, як розробляють і затверджують Правила внутрішнього об’єктового режиму.
2337
Зразок Положення про енергетичну службу підприємства
Щоб забезпечити належне функціонування підприємства, яке є споживачем енергоресурсів, розробіть та затвердьте Положення про енергетичну службу. Щоб зробити це правильно, скористайтеся зразком Положення, наведеним у статті.
7314
Договор об использовании собственного автомобиля в служебных целях
Законодательство не устанавливает однозначного порядка использования неслужебных, то есть собственных или частных автомобилей для поездок, связанных со служебной деятельностью. Поэтому этот порядок нужно определить в локальных нормативных документах, например, в договоре об использовании собственного автомобиля в служебных целях.
1995

Відповіді на запитання автора