Статті за темою Журнали

Журнал реєстрації приписів служби охорони праці
Спеціалісти служби охорони праці мають право видавати керівникам структурних підрозділів підприємства обов’язкові для виконання приписи, які потрібно зареєструвати. Скачайте форму Журналу реєстрації приписів служби охорони праці та дізнайтеся, як правильно його вести.
15687
Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці
Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
191601
Журнал реєстрації перевірок
Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
54240
Журнал реєстрації актів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки
Акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки потрібно зареєструвати у журналі реєстрації актів-допусків. Якщо не знаєте, як оформити такий журнал та як його вести, — стаття вам у поміч.
5163