Акт-дозвіл на проведення занять у кабінетах трудового навчання

4508

Запитання

Хто має складати акт-дозвіл на проведення занять у кабінетах трудового навчання — обслуговувальної праці та столярній і слюсарній майстернях?

Відповідь

Щороку перед початком навчального року керівник навчального закладу наказом створює комісію. Вона визначає, чи готові навчальні кабінети, майстерні, спортзали, ігрові та спортивні майданчики, інші приміщення навчального закладу до нового навчального року, і складає акти-дозволи на введення їх у дію.


Головою комісії може бути керівник або заступник керівника навчального закладу. Він має організувати роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності. До складу комісії обов’язково входить представник профспілки (якщо його немає — уповноважена найманими працівниками особа) і завідувач відповідного кабінету, майстерні. А в навчальних закладах, де у штатному розкладі є інженер із охорони праці, він також обов’язково має бути членом комісії.

Відповідальність за порушення законодавства про охорону праці Актуальна інформація за темою: Ремонт у навчальному закладі: як організувати безпечне виконання робіт

Акт-дозвіл затверджує керівник навчального закладу.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Які переліки має скласти атестаційна комісія

За роботу в несприятливих умовах працівникам надають пільги і компенсації. Їх призначають на підставі переліків, що складають на підприємстві за результатами атестації робочих місць за умовами праці. Які саме переліки за результатами атестації скласти, як правильно їх оформити. Розповідаємо далі.
9586

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
47368

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
14878

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
22615