Знаки безпеки на дверях

1656

Запитання

Які знаки безпеки/небезпеки мають бути нанесені на вхідних дверях у газовій котельні?

Відповідь

Тепловий пункт є вузлом керування системами теплоспоживання, приєднаними до теплової мережі. Він призначений для:

  • обліку, регулювання і розподілу тепла по окремих дільницях;
  • трансформації параметрів теплоносія;
  • контролю за роботою місцевих систем теплоспоживання і теплової мережі.

На дверях теплового пункту обов’язково зазначають написи:
  • «Тепловий пункт ....»;
  • «Стороннім вхід заборонено»;
  • «Відповідальний за експлуатацію....»;
  • «Телефон ....» (визначено у п. 6.4.1, 6.4.3 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71).
! Дізнайтеся про безпечне експлуатування будинкової котельні

Форму і колір знаків безпеки визначено Технічним регламентом знаків безпеки і захисту здоров’я працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2009 № 1262, а оформлення знаків безпеки — ДСТУ ISO 3864-1:2005 «Графічні символи. Кольори безпеки і знаки безпеки. Частина 1. Принципи проектування знаків безпеки для робочих місць та місць громадського призначення».

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
79575

Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою

Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
4144

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11094

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
112450