Дрозд Володимир

Дрозд Володимир
Володимир Дрозд — сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (CE ESOSH). Досвідчений фахівець-практик, який підкаже, як діяти інженеру ОП в будь-якій ситуації

Досвід роботи

З березня 2010 року і дотепер — начальник відділу охорони праці у «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» (добування руд кольорових металів відкритим способом, близько 4 000 працівників, 67 видів робіт підвищеної небезпеки).

З травня 2005 до березеня 2010 — інженер провідний з охорони праці служби охорони праці філії «ВГМК» АТ «ОГХК».

Освіта 

1990 – 1995 – Український державний хіміко-технологічний університет  м.Дніпропетровськ, за спеціальністю «інженер хімік-технолог», денна (стаціонарна) форма навчання. 

Додаткові відомості

Володар II місця в номінації «Охорона праці» всеукраїнського професійного конкурсу «Безпека праці – 2016». 

Курси, тренінги

Багаторазовий учасник семінарів, вебінарів, тренінгів та форумів з питань охорони та безпеки праці.  

Учасник трьох практичних тренінгів з оцінки ризиків на виробництві (за міжнародним стандартом ISO 45001:2018), організованих МОП Україна.  

Знання та навички

З березня 2017 до грудня 2022 року – експерт та член редакційної колегії журналу «Охорона праці і пожежна безпека», автор 26 статей, 3 додатків та 1 спецвипуску, спікер 12 вебінарів/форумів.

З грудня 2020 року – експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», автор 32 статей, спікер 6 онлайн вебінарів/форумів. 

З грудня 2022 року – в.о. головного редактора журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». 

У вересні 2021 року успішно закінчив навчання в Новій школі охорони праці Дмитра ГРИГОРЕНКА, рівня консультант/директор функцій охорони праці.

З жовтня 2021 року – сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (СЕ ESOSH).

З жовтня 2021 року сертифікований аудитор з охорони праці (Bureau Veritas).

Статті автора

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період
Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
2460

Новини автора