Дрозд Володимир

Дрозд Володимир
Володимир Дрозд — сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (CE ESOSH). Досвідчений фахівець-практик, який підкаже, як діяти інженеру ОП в будь-якій ситуації

Досвід роботи

З березня 2010 року і дотепер — начальник відділу охорони праці у «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» (добування руд кольорових металів відкритим способом, близько 4 000 працівників, 67 видів робіт підвищеної небезпеки).

З травня 2005 до березеня 2010 — інженер провідний з охорони праці служби охорони праці філії «ВГМК» АТ «ОГХК».

Освіта 

1990 – 1995 – Український державний хіміко-технологічний університет  м.Дніпропетровськ, за спеціальністю «інженер хімік-технолог», денна (стаціонарна) форма навчання. 

Додаткові відомості

Володар II місця в номінації «Охорона праці» всеукраїнського професійного конкурсу «Безпека праці – 2016». 

Курси, тренінги

Багаторазовий учасник семінарів, вебінарів, тренінгів та форумів з питань охорони та безпеки праці.  

Учасник трьох практичних тренінгів з оцінки ризиків на виробництві (за міжнародним стандартом ISO 45001:2018), організованих МОП Україна.  

Знання та навички

З березня 2017 до грудня 2022 року – експерт та член редакційної колегії журналу «Охорона праці і пожежна безпека», автор 26 статей, 3 додатків та 1 спецвипуску, спікер 12 вебінарів/форумів.

З грудня 2020 року – експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», автор 32 статей, спікер 6 онлайн вебінарів/форумів. 

З грудня 2022 року – в.о. головного редактора журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». 

У вересні 2021 року успішно закінчив навчання в Новій школі охорони праці Дмитра ГРИГОРЕНКА, рівня консультант/директор функцій охорони праці.

З жовтня 2021 року – сертифікований експерт Європейського співтовариства з охорони праці (СЕ ESOSH).

З жовтня 2021 року сертифікований аудитор з охорони праці (Bureau Veritas).

Статті автора

Інструкція з охорони праці для електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування
Інструкція з охорони праці для електромонтера є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
27989
Дотримання вимог охорони праці на елеваторах
Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
33
Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві
У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
398
Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі
Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
64
Як роботодавцеві провести моніторинг щодо належних умов праці
Незважаючи на вимоги законодавства, в Україні завжди досить велика кількість робочих місць з небезпечними та шкідливими виробничими факторами, не завжди санітарно-побутові умови праці відповідають нормативним вимогам. Багато людей потерпає від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві. Однією із причин такого становища є незадовільний стан безпеки праці та неналежні праці на підприємствах.
279
Заохочення працівників до дотримання правил безпеки
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
234

Новини автора