Нещодавно відбулося перше засідання Національної тристоронньої консультативної ради проекту технічного співробітництва Міжнародної організації праці (МОП) «Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні».
На заході представили проект МОП, спрямований на боротьбу з дискримінацією ВІЛ-позитивних людей у сфері праці. Серед завдань, які планують реалізувати в рамках проекту:
- підвищення рівня обізнаності, підготовки тренерів (з числа інспекторів) з гігієни праці, працівників охорони здоров’я, залізничного та морського транспорту та проведення адвокаційних заходів;
- розроблення та ухвалення програм профілактики ВІЛ на робочих місцях.
Заходами проекту планується охопити 10 тисяч працюючих жінок та чоловіків.
За інформацією Державної служби України з питань праці
Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.