Як отримати витяг із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Витяги надає Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин МВС

Як отримати витяг із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвістиВідомості про наявність чи відсутність інформації про особу в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (далі — Реєстр), надаються у формі Витягу в порядку, визначеному Положенням про Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин» затвердженим наказом МВС від 29.08.2022 № 535 (далі — Положення № 535). Витяги надаються безоплатно. 

Як відновити документи, втрачені внаслідок бойових дій

Які документи потрібні

Щоб отримати Витяг, необхідно подати:

1) запит на отримання Витягу — у довільній формі. У ньому обов’язково зазначити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, стосовно якої робиться запит, дату її народження;
  • ступінь споріднення з особою;
  • поштову чи електронну адресу, на яку надіслати Витяг;

2) копії документів, що:

  • посвідчують особу;
  • підтверджують родинні зв’язки.

Куди подати запит

Запит з копіями документів необхідно надіслати:

  • на поштову адресу: Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин), вул. Богомольця, 10, м. Київ, 00024;
  • на електронну адресу: [email protected]

Хто може подати запит

Запит можуть подати: 

Який строк надання Витягу

Витяги надаються у строк до 10 робочих днів. Підстава — Положення № 535.

Якщо підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, запити розглядаються у строк до 30 календарних днів.

Куди звернутися

  1. Якщо виникли питання щодо отримання Витягу, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин — 1698
  2. Для родин зниклих безвісти за особливих обставин працює Єдина інформаційна платформа. Тут можна дізнатися, як подати заяву про зникнення особи, здати ДНК-зразки для ідентифікації, отримати відповіді на найбільш поширені питання.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка знань з охорони праці

Хто повинен проходити перевірку знань з охорони праці та з якою періодичністю? Як відбувається така перевірка? Які зміни в організації проведення перевірки відбулися під час карантину? Усі відповіді — далі в статті.
87418

Види вогнегасників

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
121693

Проєкти виконання робіт

Проєкт виконання робіт — це вид проєктно-технологічної документації, яка розробляється на основі робочої документації та проєкту організації будівництва і визначає та деталізує технологію, організацію й умови виконання будівельних робіт. У статті ви зможете скачати зразок ПВР.
46250

Зразок Програми вступного інструктажу з охорони праці

Що включає програма вступного інструктажу з охорони праці? Як правильно скласти програму вступного інструктажу для вашого підприємства? Які основні питання повинні бути розглянуті під час інструктажу? Завантажте готовий зразок програми, розроблений експертом, для вашої зручності.
113576

Враховуємо небезпечні та шкідливі виробничі фактори

Вплив небезпечних та шкідливих виробничих факторів на працівників може бути різним залежно від типу фактора, його інтенсивності та тривалості дії. Роботодавець зобов’язаний усунути шкідливі та небезпечні виробничі фактори або мінімізувати їхній вплив до гранично-допустимих значень, встановлених у санітарних нормах, правилах і нормативно-технічній документації. Які вирізняють шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них — далі у статті.
250093

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді