ПФУ реалізував сервіс, що дозволяє отримати пенсійне посвідчення в «Дії»
Днями Пенсійний фонд України (ПФУ) реалізував новий сервіс, що дозволяє пенсіонерам оперативно отримати е-пенсійне посвідчення, яке відображатиметься в застосунку «Дія».
Чи врахують стаж для пенсії на пільгових умовах, якщо атестацію не проводили
Е-пенсійне посвідчення — це електронний документ, який підтверджує факт призначення пенсії.
За бажанням людина може отримати пенсійне посвідчення виключно в електронній формі.
Для того щоб сформувати такий е-документ, необхідно скористатись вебпорталом електронних послуг ПФУ або звернутися до найближчого сервісного центру ПФУ. Людині потрібно:
- знати свій реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- установити мобільний застосунок «Дія»;
- пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію.
Отримати е-пенсійне посвідчення можна значно швидше за паперовий варіант — зазвичай за кілька днів із моменту звернення.
Новий сервіс буде корисним передусім пенсіонерам, які:
- перебувають за кордоном і не можуть відвідати Україну, щоб отримати паперове посвідчення;
- не мають змоги з різних причин отримати документ у сервісних центрах ПФУ.
Отже, на сьогодні в Україні існують вже три варіанти пенсійного посвідчення:
- традиційне паперове;
- електронне у вигляді платіжної картки, яке видавало АТ «Ощадбанк»;
- е-пенсійне.
Е-пенсійне посвідчення може бути сформовано за наявності в Реєстрі застрахованих осіб відомостей про призначення пенсії особі.
Джерело: ПФУ
Зимовий період приносить додаткові ризики для здоров'я працівників, причинами цього є знижена температура повітря, погодні умови, ожеледиця тощо. Щоб зменшити ризик травм в зимовий період та забезпечити безпечні умови праці, необхідно враховувати специфіку зимового сезону, зміщення виробничих умов та підвищення ризиків. Що таке виробничий травматизм та як врахувати усі зимові травмонебезпечні виробничі фактори – у статті.
Директор навчальної установи як особа, відповідальна за дотримання належного рівня охорони праці та навчального процесу, повинен заздалегідь передбачити заходи для захисту учасників навчального процесу на випадок настання нещасних випадків. Розробити план евакуації школи при пожежі — одне з найголовніших завдань у процесі такої підготовки.
Особі, відповідальній за пожежну безпеку на об’єкті, необхідно вести журнал обліку вогнегасників. Cкачайте чинний журнал та зразок його заповнення.
Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
Як правильно визначати та облаштувати місця для куріння на підприємстві? Яка відповідальність передбачена за порушення законодавства щодо куріння тютюнових виробів у заборонених місцях? Про визначення спеціальних місць для куріння на підприємстві та заборонені законом місця для куріння розповідаємо у статті.