13 червня у секторі охорони праці Печерської районної державної адміністрації відбулась нарада з представниками підприємств ресторанного господарства Печерського району м. Києва. Редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» також долучилася до проведення наради.
13 червня у секторі охорони праці Печерської районної державної адміністрації відбулась нарада з представниками підприємств ресторанного господарства Печерського району м. Києва. Нарада була присвячена безпечній експлуатації газових та кисневих балонів на підприємствах.
На запрошення завідуючої сектором Кузьміч Л. А. редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» також долучилася до проведення наради, підготувавши для учасників методичні матеріали та плакати про порушення вимог охорони праці під час експлуатації кисневих балонів.
Висловлюємо подяку за запрошення, і сподіваємося на подальшу співпрацю.
У продовження теми про безпечне використання газових та кисневих балонів читайте у № 7/2013 про Безпечне проведення газополум’яних робіт на тимчасових робочих місцях (із застосуванням газових балонів).
Газополум’яні роботи належать до робіт підвищеної небезпеки. Тому нормативно-правовими актами встановлено суворі вимоги до організації проведення робіт із газозварювання та газорізання. Безпечне проведення таких робіт передбачає обов’язкове дотримання вимог безпеки при роботі із ацетиленовим генератором як з одним із можливих засобів виробництва на тимчасових робочих місцях.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець