Згідно із змінами Технічний регламент мийних засобів викладено у новій редакції. Також внесено зміни до плану заходів із застосування Технічного регламенту мийних засобів.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717» від 12.06.2013 № 408 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717 «Про затвердження Технічного регламенту мийних засобів».
Згідно із змінами Технічний регламент мийних засобів викладено у новій редакції. Технічний регламент установлює вимоги до мийних засобів і поверхнево-активних речовин, що входять до їх складу. Уведення в обіг мийних засобів та поверхнево-активних речовин можливе тільки в разі, коли вони не загрожують безпеці навколишнього природного середовища та відповідають вимогам щодо:
- рівня біологічного розкладу поверхнево-активних речовин;
- маркування мийних засобів;
- інформації, яка надається на запит визначених законодавством органів виконавчої влади;
- обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору в мийних засобах.
Також внесено зміни до плану заходів із застосування Технічного регламенту мийних засобів, згідно з якими до заходів щодо забезпечення обов’язкового застосування та додержання суб’єктами господарювання вимог Технічного регламенту включено обмеження щодо вмісту фосфатів та інших сполук фосфору в мийних засобах. Відповідальна за виконання Держспоживінспекція.
Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
Скачайте зразок наказу про затвердження положення про систему управління охороною праці (наказ про затвердження положення про СУОП) та адаптуйте його до умов вашого підприємства.