Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2013 № 167 затверджено Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2013 № 167 затверджено Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води.

Експлуатація бюветів може здійснюватися їх власниками, або суб’єктами господарювання, утвореними власниками, або суб’єктами господарювання, залученими (на підставі договорів) власниками згідно з чинним законодавством. У бюветах для забезпечення споживачів використовується проточна питна вода, що відповідає вимогам, визначеним ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Суб’єкти господарювання, що здійснюють експлуатацію бювета зобов’язані інформувати споживачів про якість питної води, зокрема у місцях розташування бюветних комплексів, згідно з вимогами чинного законодавства. Дія цього Порядку не поширюється на експлуатацію свердловин питного водопостачання, які розташовані на територіях присадибних, дачних і садових ділянок, що перебувають у приватній власності або у власності садівницьких товариств.

Також внесено зміну до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109, згідно з якою у Переліку зазначено «бювети» (раніше було — «споруди бюветних комплексів» (альтанки, насосні станції, обладнання)).

Наказ зареєстровано в Мінюсті 18.05.2013 за № 773/23305, набрав чинності 18.06.2013

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21419

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14432

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
671

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4866

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді