Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2013 № 167 затверджено Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2013 № 167 затверджено Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води.

Експлуатація бюветів може здійснюватися їх власниками, або суб’єктами господарювання, утвореними власниками, або суб’єктами господарювання, залученими (на підставі договорів) власниками згідно з чинним законодавством. У бюветах для забезпечення споживачів використовується проточна питна вода, що відповідає вимогам, визначеним ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Суб’єкти господарювання, що здійснюють експлуатацію бювета зобов’язані інформувати споживачів про якість питної води, зокрема у місцях розташування бюветних комплексів, згідно з вимогами чинного законодавства. Дія цього Порядку не поширюється на експлуатацію свердловин питного водопостачання, які розташовані на територіях присадибних, дачних і садових ділянок, що перебувають у приватній власності або у власності садівницьких товариств.

Також внесено зміну до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109, згідно з якою у Переліку зазначено «бювети» (раніше було — «споруди бюветних комплексів» (альтанки, насосні станції, обладнання)).

Наказ зареєстровано в Мінюсті 18.05.2013 за № 773/23305, набрав чинності 18.06.2013

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23640

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36702

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10500

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32656

Інструктажі з пожежної безпеки: види, порядок проведення

Інструктажі з питань пожежної безпеки — один із найбільш ефективних заходів забезпечення пожежної безпеки на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся про види протипожежних інструктажів, періодичність проведення інструктажів з пожежної безпеки та перевірку набутих знань.
163567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді