Про забезпечення своєчасного інформування МОН України про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки

Для прийняття оперативних рішень Міністерство освіти і науки України наказом від 02.08.2013 зобов’язує керівників освітніх установ забезпечувати своєчасне інформування МОН про надзвичайні події в навчальних закладах.

З метою своєчасного інформування Міністерства освіти і науки про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки для прийняття оперативних рішень Міністерство освіти і науки України видало наказ «Про забезпечення своєчасного інформування Міністерства про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки» від 02.08.2013 № 1063.

Так, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, вищих навчальних закладів, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки (МОН) необхідно:

  • забезпечити термінове (протягом доби) інформування МОН про надзвичайні події у закладах, підприємствах, установах і організаціях освіти і науки: випадки групового травматизму, травматизму із смертельними наслідками, випадки отруєння, пожежі, питання соціальної напруги серед учасників навчально-виховного процесу, які мають явні ознаки виходу на регіональний і державний рівень, загроза або вчинення терористичного акту, надзвичайні ситуації техногенного характеру тощо.
  • інформацію направляти за підписом керівника установи чи закладу освіти і науки:

-        у робочий час — факсограмою 0 (44) 236-10-49, електронною поштою [email protected] та [email protected] або телеграмою;

-        у неробочий час та вихідні дні - телефонограмою (044) 481-32-55;

-        у святкові дні — телефонограмою 0 (44) 226-26-61.

Відповідальність за своєчасність і достовірність інформації покладається на керівників місцевих органів управління освіти, вищих навчальних закладів, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОН.

Керівникам структурних підрозділів МОН, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, установ і організацій, підпорядкованих МОН, при отриманні інформації про надзвичайну подію негайно передавати її керівництву МОН та головному спеціалісту з безпеки життєдіяльності (Гребницький Г. М.).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21303

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14339

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
638

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді